sobota, 8 grudnia 2012

Moskiewski dzień świstaka, czyli klubowe życie stolicy Rosji, czyli trochę oddechu od серёзных делTym razem mniej dostojnie, mniej poważnie, przedstawię najlepsze kluby Moskwy, niektóre z dyskotekami, niektóre oferują inne formy spędzania wolnego czasu.

TOP 5 według strony internetowej


Na pierwszym miejscu według rankingu uplasował się


Клуб ZonaKlub otrzymał nagrodę Night Life Awards w kategorii Najlepszy klub taneczny.

W klubie urządzono kilka stref relaksu o różnym stylistycznym charakterze.

Sala taneczna R’n’B znajdująca się na pierwszym piętrze z pufami i futrzanymi ścianami.

Ogromna sala taneczna na około 2000 osób z commercial house.W klubie jest też elegancka letnia weranda z wodospadem, stawem, w centrum sali z rozpalonym ogniem.


Jest specjalna oferta dla VIP-ów.

Muzyka jest prezentowana przez najlepszych rosyjskich DJ-ów.


Z pełną ofertą tego klubu można zapoznać się na stronie


http://www.zonaclub.ru/

2. Na drugim miejscu znajduje się klub


Full Free


oficjalna strona internetowa

http://www.ffjazz.ru/

Адрес: Москва, Ул. Щепкина, 33
Фейс-контроль: нет
Дресс код: нет
Средний счет: до 1000р.
Парковка: бесплатная
Телефон: (495)7745550


Время работы: ежедневно: с 12:00 до 00:00Od 12:00 do 16:00 działa jako restauracja. 

Метро: Проспект мира (КЛ), Проспект мира (КРЛ)


Nocny klub Full Free to idealne miejsce dla miłośników atmosfery "longue music" w połączeniu z wyszukanymi winami.

Miejsce regularnej organizacji wielu imprez z dużą salą taneczną, muzycznymi efektami świetlnymi, nowoczesny sprzęt muzyczny używany do organizacji głośnych i wesołych imprez okolicznościowych. 

W niedzielę od 12:00 do 17:00 klub zaprasza rodziców z dziećmi na święto.
W restauracji można spróbować dań kuchni europejskiej, domowej, rosyjskiej i francuskiej.
Rozrywki: dyskoteki, karaoke, muzyka na żywo, barwne programy show, bezpośrednie transmisje imprez sportowych, pokazy znanych DJ.
Rodzaje muzyki: танцевальная: лаунж, живая, блюз, джаз, фоновая.3. Trzecie miejsce zajmuje klub
Метро: Чеховская, Тверская, ПушкинскаяВремя работы: пт-сб: c 23.00 до 6.00Кухня: европейскаяРазвлечения: шоу-программы; DJ`sМузыка: Dj; танцевальнаяКредитные карты: Не принимаютсяФейс-контроль: естьДресс код: есть
Адрес: Москва, Пушкинская пл., 5Телефон: (495)5006333


strona internetowa klubu

Nocny klub POSH FRIENDS to kolejne dziecię znanego promotora Андрея Фомина. Do środka pomieszczenia prowadzi długi korytarz z białymi zasłonami, na których wiszą zdjęcia znanych osób.
Wnętrze nocnego klubu  POSH FRIENDS radosne, jaskrawe i wesołe. Na podium tańczą roznegliżowane tancerki go-go. W centrum głównej sali znajdują się stoliki barowe tworzące prostokąt, po bokach stoliki dla VIP-ów otoczone miękimi fotelami. Na ścianach klubu wiszą panele plazmowe, na których wyświetlany jest kanał FASHION TV.Bywalcami tego klubu są studenci najbardziej prestiżowych uczelni stolicy, piękne i eleganckie dziewczyny, menedżerowie średniego szczebla.Prezentowana muzyka to электро-хаус, ретро сэмплами, международные хиты.
Na 4-ym miejscu uplasował się klub

Клуб Persona Grata


oficjalna strona klubu

To bardzo wesołe, demokratyczne miejsce znajdujące się w północno-wschodniej części Moskwy niedaleko wieży Ostankino. Zalozyciele klubu zrobili wszystko,zeby oprocz smacznej kolacji i obiadu, kazdy odnalazl tam domową przytulność, przyjemne towarzystwo i odpowiednią rozrywkę.
Klub pracuje na zasadzie transformera. Do wyboru gościa dziewięć przestronnych sal odróżniających się między sobą przeznaczeniem i wyposażeniem. To, co jest wspólne, to wyśmienite jedzenie, nowoczesne wyposażenie, uprzejmość personelu.
W klubie można coś przekąsić , napić się w barze, zagrać w bilard, wziąć udział w karaoke, posłuchać ulubionej muzyki, przeprowadzić prezentację, zorganizować jubileusz.
W menu klubu wschodnie, rosyjskie i europejskie dania.


Ranking zamyka na 5-ym miejscu

London Club
oficjalna strona klubu
http://www.london-club.ru/


Wysoka jakość, wyszukane wnętrze, nowoczesne oświetlenie, wysoka jakość dźwięku to atuty tego miejsca. Wybitny moskiewski designer Юлий Шорс stworzył w klubie atmosferę i scenerię statku kosmicznego.
Codziennie w klubie otwarta jest kawiarnia, gdzie można odpocząć i skosztować wyśmienitych dań.  Stworzono tam atmosferę przytulnej, europejskiej kawiarni.
Osobliwość klubu to tematyczne wieczory, w których biorą udział gwiazdy show biznesu, biznesmeni, artyści, złota młodzież.

Mam nadzieję, że w czasie pobytu w Moskwie odwiedzę jeden z tych klubów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz